e-mail: info@plastokno.czRychlý kontakt: +420 244 404 033Zákaznická linka: +420 840 111 330ZASLAT POPTÁVKU

Doplňky k oknům

Doplňky k plastovým oknům

 

K novým plastovým oknům nabízíme doplňky, které zvýší Váš uživatelský komfort a perfektně dokreslí design Vašeho domova.

Vnitřní parapety

U nových oken se vždy vyplatí investovat i do nových interiérových parapetů, které dokonale podtrhnou celkový vzhled. Dodáváme pouze kvalitní tvrzené komorové parapety značky REHAU, které jsou často vyhledávané pro svou životnost a odolnost proti mechanickému poškození díky své silné melaminové fólii. Parapety jsou dostupné hned v několika základních barvách, ale i v dřevodekoru.

levné parapety
 

Venkovní parapety

Venkovní parapety vám zajistí 100% ochranu před zatékáním, a díky své ,,konstrukci" taženého hliníku jsou velice odolné proti poškození. I jejich vzhled je možné doplnit o jakoukoliv základní barvu, či v odstínu dřevodekoru.

hliníkové parapety
 

Interiérové žaluzie

Pokud hledáte zastínění vašeho interiéru, dokonale vám poslouží naše žaluzie od značky Isotra, jenž je jedničkou na trhu. Jsou dostupné v několika barevných variantách. Jedny z nejoblíbenějších žaluzií jsou HIT Celostín, které vám při zatažení vytváří celistvou plochu, bez postranních otvorů a tím poskytuje skvělé zastínění vašeho interiéru. Samozřejmě zde naleznete i spoustu dalších typů, s jejichž výběrem vám rádi pomůžeme. Vše je jen na vaší fantazii a potřebách.

ISOTRA
 

Sítě proti hmyzu

Okenní sítě typu C10 či dveřní sítě typu H, vás kdykoliv spolehlivě ochrání před komáry či jiným otravným hmyzem. Díky svému celohliníkovému rámu, je nemusíte každý rok na zimu vyndávat a schovávat. Tento typ provedení vám zaručí dlouhou životnost a možnost celoročního používání. Velkou předností okenních sítí je přichycení otočnými klipy, díky čemuž nemusíte vrtat do vašeho okna. A zároveň je můžete kdykoliv vyndat a zandat.

okenní sítě
 

Interiérové látkové rolety

Částečné či úplné zastínění vašeho interiéru vám zaručeně poskytnou látkové rolety s pestrým výběrem barev a vzorů v naší nabídce. Roletky je možné přidělat na strop, zeď či na rám okna. Díky možnosti zvolení postranních lišt společně s látkou z řady Black-Out, vám naše rolety zaručí úplné zastínění vašeho interiéru. Který oceníte nejen v ložnici, dětském pokoji ale i v pracovně.

levné rolety
 

Předokenní rolety a žaluzie

Předokenní rolety či žaluzie vám zajistí větší tepelnou pohodu ve vašem bytě či domě. V létě vás ochrání před vstupem tepla dovnitř a v zimě při jejich stažení naopak udrží teplo uvnitř vašeho domova.Zároveň jsou i estetickým doplňkem na vnější části vašeho domu.

venkovní žaluzie

© PLASTOKNO s.r.o. • info@plastokno.cz244 404 033