e-mail: info@plastokno.czRychlý kontakt: +420 244 404 033Zákaznická linka: +420 840 111 330ZASLAT POPTÁVKU

Plastová okna CLASSIC

Plastová okna CLASSIC

Jedná se o základní profilovou řadu se stavební hloubkou 70 - 77mm, do této řady spadají základní profily všech výrobců. Najdeme zde profily všech výrobců, jako je Salamander hl.73, Gealan S8000 hl.74, Inoutic Arcade hl.71 nebo Prestige hl.76, Vekra Prima hl.73 nebo-li Brügmann 73, Pramos hl.75, Schüco Corona 70, Trocal 76 a další. My jsme do této řady vybrali 3 zástupce, a to od společnosti KBE Profine s označením Classic se stavební hloubkou 70mm s vysokou pevností HDT profilu a i z nostalgii k této značce, protože právě KBE přišlo před 12ti lety s řešením problému s vlhkostí v bytech pomocí tzv. chytrých oken. Dále od společnosti Salamander profil s označením Classic Top se stavební hloubkou 73mm. A jako vrchol u této třídy Classic jsme vybrali Classic V+ šestikomorový profil Profine Trocal se stavební hloubkou 76mm a středovým těsněním, který již má obdobné izolační vlastnosti jako profily vyšší třídy, jen bohužel při zasklení lepšími izolačními trojskly okno se stavební hloubkou 76mm nevykazuje zrovna estetický vzhled.

 

CLASSIC

Plastové okno Classic má silnostěnný HDT profil ve třídě A s pěti komorami v provedení dorazového těsnění od společnosti Profine KBE. Okno Classic má všechny důležité funkce, které každodenně usnadňují jeho používání včetně možnosti plného seřízení.

levné okno
 

CLASSIC Top

Plastové okno Classic Top je také profil třídy A s pěti komorami, který umožňuje volbu rovného, nebo zaobleného křídla.Stavební hloubka 73mm zajišťuje možnost zasklení izolačním trojsklem.

nejlevnější plastová okna
 

CLASSIC V+

Plastové okno Classic V+ je vrcholem této základní třídy. Jedná se o šestikomorový profil třídy A+ se středovým těsněním a stavební hloubkou 76mm. Díky příhradovému uspořádání vnitřních HDT komor a středovému těsnění tvoří okno Classic V+ špičku ve své třídě 76mm.

okenní rám
 

© PLASTOKNO s.r.o. • info@plastokno.cz244 404 033