e-mail: info@plastokno.czRychlý kontakt: +420 244 404 033Zákaznická linka: +420 840 111 330ZASLAT POPTÁVKU

Plastová okna COMFORT

Plastová okna COMFORT a COMFORT+

Jedná se o střední profilovou řadu se stavební hloubkou 78-85mm, do této skupiny patří ty nejlepší profily většiny výrobců. Najdeme zde profil Vekra EVO neboli Salamander BluEvolution hl.82 , Gealan S9000 hl.83, Inoutic Eforte hl.84, Aluplast Pasiv hl.85, Veka Softline 82 a další. My jsme pro Vás do této řady vybrali 3 zástupce, a to od společnosti Salamander s označením BluEvolution se stavební hloubkou 82mm, které jsme rozdělili dle provedení na okna Comfort v dorazovém těsnění AD, Comfort + se středovou těsnící gumou MD a Comfort V+ se středovou těsnící gumou MD a zaobleným profilem třídy A+. Celá řada Comfort využívá možnost polohovatelné ventilace, a tím podstatně zlepšuje větrání v zimním období.

 

COMFORT

Plastové okno Comfort je vyrobeno z inovativního šestikomorového profilu s dorazovým těsněním se stavební hloubkou 82mm. Navíc hluboké zasazení teplé hrany skla do křídla je ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí velkou energetickou úsporu za vynikající cenu.

okenní křídlo
 

COMFORT+

Plastové okno Comfort + je šestikomorový profil se stavební hloubkou 82mm. Díky svému středovému těsnění, které rozděluje profil na suchou a mokrou část. Chrání kování před korozí a zároveň tím prodlužuje jeho životnost, proto se výborně hodí pro nízkoenergetické novostavby.

okenní sklo
 

COMFORT V+

Plastové okno Comfort V+ je vrcholem z této řady. Je to šestikomorový profil, který je pro své unikátní vlastnosti, zesílené stěně přední komory a stavební hloubky 82,5 mm řazen do skupiny A+.

bezpečnostní sklo
 

© PLASTOKNO s.r.o. • info@plastokno.cz244 404 033