e-mail: info@plastokno.czRychlý kontakt: +420 244 404 033Zákaznická linka: +420 840 111 330ZASLAT POPTÁVKU

Plastová okna KBE

Plastová okna KBE

 

Na obrázku nahoře můžete vidět novinku od KBE - nový profilový 6komorový systém KBE s dorazovým těsněním a stavební hloubkou 88 mm. Standardní profily KBE jsou 5komorové v systému dorazového těsnění AD se stavební hloubkou 70 mm. Profily jsou vyráběny pouze v čistém granulátu. Okna jsou konstruována dle nejnovějších poznatků a trendů vývoje a výzkumu v oblasti okenní techniky. Zaručí vynikající tepelnou izolaci, díky které mají optimální průběh izotermických křivek. Velkou výhodou je i hlubší drážka pro sklo, která minimalizuje tepelné mosty rámečku skla.
Plastová okna KBE nabízejí předstih v nejdůležitějších parametrech, které dnes nároční stavebníci od oken požadují. Zlepšená statika zajišťuje možnost výroby i velkých plastových prvků.

Vysoce kvalitní PVC materiál z mezinárodního chemického závodu garantuje stabilitu, funkčnost a životnost profilů firmy KBE. Vybrané přísady činí náš materiál odolným proti povětrnostním vlivům, tvarově i barevně stabilním. Rovněž přispívají ke snadnému zpracování. Výzkum a vývoj v oblasti surovin a technologie stabilizátorů jsou přednostní úlohy dnes i v budoucnosti.

RewindoV četných ekologických studiích o PVC byly prokázány silné stránky tohoto materiálu oproti jiným surovinám. Hodnoty jsou především v dlouhé životnosti produktů, udržovatelnosti a rovněž i v nesčetných možnostech recyklace. Jako zakládající člen skupiny REWINDO pro recyklaci oken garantuje firma KBE opětné použití zhotovených plastových oken v uzavřeném oběhu materiálů.


Náš příspěvek k ochraně životního prostředí Greenline


Greenline – stabilizátor greenline dělá plastová okna bezolovnatými

greenline Ukažte svůj postoj a kupte si plastová okna se směsí greenline. Je jedno jaké plastová okna potřebujete, greenline Vám dá ten pocit, že jste se rozhodli opravdu zodpovědně. Pro moderní materiál, pro dlouhé zvýšení hodnoty Vašeho bytu, či domu. Pro aktivní ochranu životního prostředí.

Profine GROUP používá již od roku 2004 nový stabilizátor směsi PVC na výrobu oken. Greenline, chemický stabilizátor na bázi vápníku a zinku, s jehož pomocí se zabraňuje používání olova v celém výrobním procesu plastových oken a dveří. Díky této technologie se již dnes daří plnit podmínky dobrovolného závazku Vinyl 2010 vůči komisi Evropské unie. Tímto prokazujeme vedoucí pozici na trhu a zodpovědnost vůči lidem a přírodě. Tento pro kvalitu plastových profilů důležitý stabilizátor greenline dodáváme sériově a bez příplatků u plastových oken a dveří ze systému KBE. Plastová okna se stabilizátory greenline jsou odolnější proti vlivům počasí a také proti záření UV. Povrch oken se velmi dobře udržuje a zachová si dlouhé roky hedvábný lesk. S rozhodnutím pro plastová okna se stabilizátorem greenline, jste se rozhodli pro výrobek s extrémně dlouhou životností, který si dlouhodobě udrží svou vysokou hodnotu.


Ideální pro zákazníka s ekologickým cítěním

© PLASTOKNO s.r.o. • info@plastokno.cz244 404 033