e-mail: info@plastokno.czRychlý kontakt: +420 244 404 033Zákaznická linka: +420 840 111 330ZASLAT POPTÁVKU

Plastová okna REHAU

Plastová okna REHAU

 

Rehau EURO 70

Pětikomorový systém se stavební hloubkou 70 mm v provedení AD dorazové těsnění. Jedná se o novinku, která se pro svou kvalitu a velmi atraktivní cenu stává pomalu a jistě velmi prodávaným profilem. 5 komorové uspořádání a 70mm konstrukční šíře skýtá dobré tepelně izolační vlastnosti.

petikomorový systém
 

Rehau Brillant

Profil má stejné tepelné a fyzikální vlastnosti jako Rehau EURO 70, ale jeho křídlo je plošně předsazené se zaoblením. Tím budete mít plastová okna se zajímavým vzhledem – hlavně při použití dekorů a polodekorů v imitaci dřeva.

zaoblené křídlo
 

Rehau Brillant 80 okna pro nízkoenergetické domy

REHAU Brillant Design 80 kombinuje vysokou tepelnou izolaci s tvarovou různorodostí. Tento systém se stavební hloubkou 80 mm dosahuje při zasklení izolačním trojsklem součinitel prostupu tepla Uw=0,85W/m2K a počítá s požadavky pro nízkoenergetické a pasivní domy.

okno pro nízkoenergetické domy
 

Rehau EURO 86 - okna s 6 komorovým profilem

velmi kvalitní plastový 6komorový profil s dorazovým těsněním s výbornými izolačními vlastnostmi a nadčasovým designem. Díky stavební hloubce 86 mm a 6komorovému systému, je v kombinaci se správným typem skla, vhodným oknem i pro nízkoenergetické domy.

6ti komorový profil
 

Popis plastových oken v profilu REHAU

okenní rám

RÁM

pevně spojený s objektem – tvoří nosnou část plastového okna.

KŘÍDLO

funkční část plastového okna, osazeno kováním a izolačním dvojsklem nebo trojsklem.

ZASKLÍVACÍ LIŠTA

slouží k fixaci izolačního dvojskla či trojskla v okenním křídle, v případě potřeby umožňuje rychlou výměnu poškozeného skla.

OCELOVÁ VÝZTUHA

správně použitá výztuha rozhoduje o pevnosti a stabilitě celé konstrukce.

TESNĚNÍ

zabraňují proniknutí vlhkosti, prachu i hluku do interiéru.

IZOLAČNÍ DVOJSKLO

pevné spojení dvou skel, meziskelní prostor, vymezený distančním rámečkem, je pro zvýšení tepelné izolace vyplněn vzácným plynem.


Plastová okna REHAU jsou vyrobená pouze z vysoce kvalitních pěti a šestikomorových německých PVC profilů a jsou osazena kováním ROTO NT. Standardní zasklení je provedeno izolačními dvojskly 4-16-4 s koeficientem prostupu tepla U=1,1 W/m2 K a všechna OS (otvíravě sklopná) okna jsou standardně dodávána s mikroventilací.

© PLASTOKNO s.r.o. • info@plastokno.cz244 404 033