e-mail: info@plastokno.czRychlý kontakt: +420 244 404 033Zákaznická linka: +420 840 111 330ZASLAT POPTÁVKU

Plastová okna SCHÜCO

Plastová okna SCHÜCO

 

Plastová okna SCHÜCO SI82 zajišťují díky nadstandardně tepelně izolovanému systému maximální úsporu energie.

Shuco S182 Plastová okna Schüco SI82 se díky středovému těsnění vyznačují vynikajícími izolačními vlastnostmi a proto jsou ideálními okny pro všechny nízkoenergetické stavby. Hodí se zejména do míst s větší prosklenou plochou a všude tam, kde investor vyžaduje vysokou energetickou úsporu. Středové těsnění je ideálním řešením pro všechna okna. Hlavně díky němu se profil Schüco SI82 řadí mezi nejlepší na trhu a je nazýván Formulí 1 mezi plastovými okny. Kvalita tohoto profilu se středovým těsněním byla oceněna i na veletrhu oken. V západní Evropě patří profil Schüco SI82 k nejprodávanějším díky vyhlášené kvalitě značky SCHÜCO a výbornému poměru vysoké tepelné izolace profilu SI82 a jeho příznivé ceny.

Plastová okna SCHÜCO SI82

 

Technické vlastnosti systému Schüco SI82levná plastová okna
 

Proč je středové těsnění nejlepší?

Středové těsnění odolává daleko lépe neustále častějším klimatickým výkyvům. Na rozdíl od všech dorazových těsnění, ať už ve dvou nebo ve třech řadách, vyniká systém středového těsnění svou schopností křídlo ještě více utěsnit při náhlém zatížení větrem. Laicky řečeno: čím je venku horší počasí, tím okna lépe těsní.

široký sortiment oken
 

Požadavky pro nízkoenergetické domy

Energeticky úsporný dům se od běžného zpravidla odlišuje jednodušším tvarem, menší členitostí povrchu a menšími plochami oken na severní fasádě. Velké prosklené plochy (zimní zahrady, solární kolektory apod.) na jižní fasádě či na střeše nejsou nutné a mnohdy ani účelné. Výstavbu nízkoenergetického domu si může dovolit každý, kdo si může dovolit stavět. Domy s nízkou potřebou tepla na vytápění je možné realizovat za ceny obvyklé pro běžnou výstavbu.

nový web plastokno
 

Buďte kreativní! - vytvořte si vlastní vzhled svých oken!

Vytvořte si vlastní vzhled svých oken a odlište svůj dům od okolní zástavby. Díky široké škále renolitů u profilů Schüco, si můžete zvolit barvu oken, která přesně odpovídá Vašim představám.

pošli poptávku

© PLASTOKNO s.r.o. • info@plastokno.cz244 404 033