e-mail: info@plastokno.czRychlý kontakt: +420 244 404 033Zákaznická linka: +420 840 111 330ZASLAT POPTÁVKU

Plastová okna VISION

Plastová okna VISION

Jedná se o nejvyspělejší profilovou řadu se stavební hloubkou 88 - 95mm, do této řady patří profily všech výrobců jako Veka, Kämerling, KBE, Trocal a další. My jsme do této řady vybrali 3 zástupce, a to od Vision+ se stavební hloubkou 88mm s vysokou pevností HDT profilu. Dále Vision + AluClip se stavební hloubkou 93,5mm. A v neposlední řadě i Vision + Therm se stavební hloubkou 88mm a termoizolační vložkou.

 

VISION+

Plastové okno Vision + je díky svým veškerým vlastnostem, které jsou ve standardu naprostou jedničkou z celé řady. Jde o šestikomorový HDT profil s unikátním příhradovým upořádáním jednotlivých komor, mimořádnou tepelnou i zvukovou izolací a stavební hloubku 88mm vše ve třídě A+.

plastokno
 

VISION+ AluClip

Plastové okno Vision + AluClip je skvělou kombinací plastových oken s hliníkovým opláštěním. Jeho šestikomorový profil, vyspělé středové těsnění i stavební hloubka 93,5mm konečně poskytuje možnost řešení nízkoenergetických oken s hliníkovým designem.

nová plastová okna
 

VISION+ Therm

Plastové okno Vison+ Therm je šestikomorový profil v teromoprovedení. Profil rámu je zateplen thermoizolační vložkou bez výztuhy, která zachovává velké statické možnosti. Díky jeho 6 těsnícím zónám má vynikající tepelně izolační hodnoty.

plastová okna praha
 

© PLASTOKNO s.r.o. • info@plastokno.cz244 404 033