e-mail: info@plastokno.czRychlý kontakt: +420 244 404 033Zákaznická linka: +420 840 111 330ZASLAT POPTÁVKU

Předokenní rolety a žaluzie

Doplňky k plastovým oknům / Předokenní žaluzie a rolety

 

Předokenní žaluzie a rolety

vnitřní parapety Rádi pro Vás zajistíme i montáž předokenních žaluzií a rolet, které Vám kromě zastínění objektu přinášejí mnoho dalších výhod. Díky instalovaným předokenním roletám zvýšíte tepelnou pohodu ve svém bytě či domě, proto v létě brání rolety vstupu tepla dovnitř a v zimě Vám spuštěné rolety naopak teplo ve vnitř udrží. Předokenní rolety Vás také chrání před hlukem přicházejícím zvenčí a nežádoucími pohledy. Při kombinaci bezpečnostních lamel a bezpečnostních zámků napomohou předokenní rolety k lepšímu zabezpečení objektu.

plastové parapety Pokud o předokenních žaluzicích či roletách uvažujete a chystáte se okna měnit, je nutné tuto skutečnost konzultovat s technikem, protože v případě, že nemáte na kastlík od rolet připravený překlad, bude třeba zmenšit velikost oken, aby bylo kam rolety instalovat a je třeba počítat s tím, že kastlík rolety bude viditelný.

plechové parapety U novostaveb jsou často využívány předokenní rolety se skrytou navíjecí schránkou a s částečně nebo zcela zabudovanými vodícími lištami, díky čemuž nijak nenarušují vzhled budovy.

© PLASTOKNO s.r.o. • info@plastokno.cz244 404 033