Plastokno - specialista na plastová okna

Doplňky k plastovým oknům / Předokenní žaluzie a rolety

 

Předokenní žaluzie a rolety

Rádi pro Vás zajistíme i montáž předokenních žaluzií a rolet, které Vám kromě zastínění objektu přinášejí mnoho dalších výhod. Díky instalovaným předokenním roletám zvýšíte tepelnou pohodu ve svém bytě či domě, proto v létě brání rolety vstupu tepla dovnitř a v zimě Vám spuštěné rolety naopak teplo ve vnitř udrží. Předokenní rolety Vás také chrání před hlukem přicházejícím zvenčí a nežádoucími pohledy. Při kombinaci bezpečnostních lamel a bezpečnostních zámků napomohou předokenní rolety k lepšímu zabezpečení objektu.

Pokud o předokenních žaluzicích či roletách uvažujete a chystáte se okna měnit, je nutné tuto skutečnost konzultovat s technikem, protože v případě, že nemáte na kastlík od rolet připravený překlad, bude třeba zmenšit velikost oken, aby bylo kam rolety instalovat a je třeba počítat s tím, že kastlík rolety bude viditelný.

U novostaveb jsou často využívány předokenní rolety se skrytou navíjecí schránkou a s částečně nebo zcela zabudovanými vodícími lištami, díky čemuž nijak nenarušují vzhled budovy.

 

Doporučujeme: Zakázkové vestavěné skříně na míru, vestavné skříně | Dětské pokoje a skříně na míru | CIKO komíny a komínové systémy