e-mail: info@plastokno.czRychlý kontakt: +420 244 404 033Zákaznická linka: +420 840 111 330ZASLAT POPTÁVKU

Předokenní rolety a žaluzie

Doplňky k plastovým oknům / Předokenní žaluzie a rolety

 

Předokenní žaluzie a rolety

vnitřní parapety

Žaluzie

Pokud vás neláká interiérové stínění, ale zároveň chcete ochranu před sluncem, tak právě pro vás jsou předokenní žaluzie ideálním řešením. Díky možnosti naklápění lamel do různých poloh, vás rolety ochrání jak před přímým sluncem, tak i před zvědavými pohledy všech kolemjdoucích. Zároveň vás však nepřipraví o příjemné denní světlo. Ochrana před horkem, zvláště v letních měsících je ovšem samozřejmostí. Díky technologii, kterou jsou žaluzie vyráběny, vás dokáží ochránit i před nepříjemným hlukem z ulice. Ovládání je možné jak za pomocí páky, tak elektricky přes tlačítko na zdi, či pohodlně z gauče dálkovým ovladačem. plastové parapety

Rolety

Když toužíte po úplném zatmění i v odpoledním čase, jsou pro vás okenní rolety jednoznačnou volbou. Díky svislým lamelám, které jsou spojené, vám zajistí 100% klid a nerušený spánek. Zároveň ochráníte vaše okna před nepříjemnými povětrnostními podmínkami, jako je déšť, UV záření a další. Samozřejmě slouží i jako izolace vašeho domu, v zimě snižuje náklady na vytápění a v létě, vás ochrání před nepříjemným vedrem. Ovládání zvolíte dle potřeby, ať manuálně, tlačítkem či dálkovým ovladačem. Vyberte si z barevné škály odstínů RAL, a obohaťte tak svůj dům o elegantní a smysluplnou záležitost. plechové parapety Montáž rolet či žaluzií je dosti podobná, obě varianty lze schovat díky krycím kastlíkům přímo pod omítku. Tím se jejich mechanizmus stane zcela neviditelným a nenaruší tak celkový pohled na váš dům.
Rolety se na rozdíl od žaluzií mohou montovat dvěma způsoby, buď to na zeď pomocí držáků, nebo vsunutím do připraveného otvoru tkz. samonosné. Obě varianty jsou dostupné a je jen na vás co si zvolíte.

Výhody žaluzií ISOTRA

Výhody rolet ISOTRA

© PLASTOKNO s.r.o. • info@plastokno.cz244 404 033