e-mail: info@plastokno.czRychlý kontakt: +420 244 404 033Zákaznická linka: +420 840 111 330ZASLAT POPTÁVKU

O společenosti

Profil společnosti / Plastokno - plastová okna

 

Plastokno - plastová okna

okna na míru Společnost PLASTOKNO - specialista na plastová okna – vznikla spojením techniků různých profilových značek. Můžeme Vám nabídnout nejen klasická okna v dorazovém systému AD, ale i technicky vyspělejší okna ve středovém systému MD až po nové inteligentní technologie, které jsou v Evropské unii patentovány a umí zajistit konstantní výměnu vzduchu (tzv. chytrá okna). Díky tomu Vám navrhneme řešení přesně na míru dle polohy, výšky, typu i využití objektu.

 

Kvalita

kvalitní plastový okna Všechny výsledky naší společnosti jsou založeny na kvalitní práci a vysoké technické úrovni celého pracovního týmu. Za nejdůležitější považujeme neustálé vzdělávání nejen obchodních a technických zástupců, ale i montážních skupin – u Eurowindoor academy, díky tomu patříme ke špičkám ve svém oboru.

 

Technické poradenství

levný plastový okna praha Tímto neustálým zdokonalováním jsme schopni zajišťovat i ty nejnáročnější zakázky k Vaší spokojenosti. Hlavní důraz klademe na komplexnost při provádění zakázky – tzn. Technické poradenství při přípravě, přes odbornou realizaci až po servisní údržbu námi předaných zakázek. A nejen to, od roku 2005 nabízíme nezávislé technické poradenství bytovým družstvům.

© PLASTOKNO s.r.o. • info@plastokno.cz244 404 033