e-mail: info@plastokno.czRychlý kontakt: +420 244 404 033Zákaznická linka: +420 840 111 330ZASLAT POPTÁVKU

Vchodové dveře

Vchodové dveře a vstupy

 

Vchodové dveře - vítejte doma!

domovní dveře Domovní dveře jsou vizitkou Vašeho domu a velmi ovlivňují jeho celkový vzhled. Jedná se o hlavní prvek, který otevíráme a zavíráme několikrát denně, a proto je velmi důležitá kvalita jeho zpracování a provedení. Pro vytvoření harmonického vzhledu je třeba sladit dveřní rám, výplň a kliku a vzít do úvahy celkový ráz domu. Při výběru vchodových dveří je tedy důležité volit takové řešení, které je pěkné, ale zároveň také funkční. Vchodové dveře jsou Vaší vizitkou, proto se vyplatí pečlivě vybírat.

Více než jen vstup do domu

Ať již své dveře hodláte opticky začlenit do domovního průčelí nebo je nápadně zvýraznit pomocí neobyčejného designu a dalších doplňků, jakými jsou např. světlíky nad dveřmi nebo po stranách, naše firma Vám nabízí dvě základní řešení, díky kterým můžete své dveře buď začlenit do vzhledu domu nebo z nich udělat jeho skutečný poutač. Rádi Vám s řešením Vašich dveří poradíme.

 

Navrhněte si vzhled vchodových dveříy

Sami si můžete navrhnout vzhled Vašich vchodových dveří pomocí různě umístěných poutců v křídle a větší plochy dveří doplnit o boční světlíky či nadsvětlíky. Pro dosažení požadovaného vzhledu můžete kombinovat neprůhledné plastové výplně a různé typy skel.

hliníkové dveře
 

Dveřní výplně

Do námi dodávaných dveří si můžete vybrat dveřní výplně, které vhodně dokreslí vzhled Vašeho domu. Z široké škály možností si jistě vyberete výplň, která splní Vaše představy o perfektním vstupu do domu.

hezké dveře domů
 

Dveřní profily

Na vchodové dveře jsou kladené vysoké požadavky nejen, co se týče vzhledu a bezpečnosti, ale hlavně funkčnosti. Vchodové dveře otevíráte několikrát denně a kvalita jejich zpracování je velmi důležitá pro jejich dlouholetou funkčnost. I proto v naší nabídce naleznete nejen prvotřídní dveřní profily značek KBE, SCHÜCO a REHAU, ale také nejlepší značkové komponenty, jako dveřní panty Dr. Hahn, dveřní kování s vícebodovým zamykáním KFV či GU a různé bezpečnostní vložky.

levné dveře
 

Bezpečnost vchodových dveří

Námi nabízené plastové dveřní profily bodují nejen svou dlouhou životností a trvalou tvarovou stálostí, ale také zvýšenou bezpečností. Vysoce jakostní obvodové ocelové výztuže a 3 bodové automatické zamykání ve standardu zvyšují bezpečnost vchodových dveří. Samozřejmostí je možnost přiobjednání bezpečnostní cylindrické vložky ABUS D6 s 5 klíči a kódovou kartou.

bezpečné dveře
 

Galerie realizovaných vstupů

Dodávané plastové vchodové dveře v sobě spojují vynikající tepelně-izolační vlastnosti plastu s jednoduchou údržbou a elegantním vzhledem, to vše za velmi příznivou cenu. Plast je vhodným materiálem pro vstupy do rodinným domků i bytových domů. Tam, kde je třeba řešit konstrukčně větší vchody či se jedná o velmi frekventované vstupy (školy, administrativní budovy, obchody atd.), se hodí dveře hliníkové. Ať hledáte vchodové dveře pro zděný domek, nízkoenergetický či pasivní dům nebo pro dům panelový, díky široké škále nabízených profilů nalezneme to nejlepší řešení právě pro vás!

vchodové plastové dveře

© PLASTOKNO s.r.o. • info@plastokno.cz244 404 033