e-mail: info@plastokno.czRychlý kontakt: +420 244 404 033Zákaznická linka: +420 840 111 330ZASLAT POPTÁVKU

Vchodové dveře

Vchodové dveře a vstupy

 

Vchodové dveře - vítejte doma!

domovní dveře Brána do vašeho domu je i zároveň vaší chloubou. Vchodové dveře jsou nejpoužívanější součástí vašeho domu, které používáte každý den a to hned několikrát. Proto je kladen velký důraz na kvalitu profilu a jeho zpracování. Tato nedílná součást musí být funkční a zároveň nenarušovat ráz celého domu, proto je potřeba brát ohled na sladění rámu, výplně i kliky. Nelze opomenout i možnost kombinace neprůhledné desky, čirých, ornamentálních, protihlukových a bezpečnostních skel.

Více než jen vstup do domu

Neobyčejného designu můžete snadno docílit i použitím postranních fixů či nadsvětlíků, které nejen že pozvednou celkový vzhled dveří, ale zároveň pustí více světla do interiéru pro vaše pohodlí. Skla nemusí být čistě jen průhledná, na výběr máte i z široké škály ornamentálních skel, které mohou dokonale podtrhnout celkový vzhled. Vytvořte si dveře dle vaší fantazie. K otvírání si můžete zvolit z několika oboustranných kombinací jako je klika/klika, klika/koule, či jiná podlouhlá a ozdobná madla.

 

Navrhněte si vzhled vchodových dveří

Nelíbí se vám návrhy dveří na internetu? Či jste jen zatím nenašli ještě to pravé ořechové? Navrhněte si dveře sami použitím různých poutců a příček jak v křídle, tak i v bočních fixech či nadsvětlíkách. K dosažení dokonalého vzhledu můžete kombinovat neprůhledné výplně a různé typy čirých, ornamentálních, bezpečnostních a protihlukových skel. Samozřejmě i příček je celá řada, jak profilové, tak nalepovací i mezisklení, které jsou vždy hned v několika barevných variantách.

hliníkové dveře
 

Dveřní výplně

Dáváte přednost ozdobné výplni v kombinaci skel a ozdobných rámečků? Vyberte si z velkého množství dveřních výplní, které vám zakombinujeme do námi dodaných vchodových dveří. Můžete si vybrat jak z klasické výplně, která je dosazena do křídlového rámu, tak i z tkz. předsazené výplně, která překrývá křídlo a tvoří tak dojem celistvé plochy. Dveřní výplně jsou vyhledávané pro svou jemnou eleganci, či moderní vzhled plný různorodých tvarů.

hezké dveře domů
 

Dveřní profily

Při výběru vchodových dveří se rozhodně nevyplatí pospíchat. Ať již hledáte vstupní dveře do vašeho domu, roubenky, obchůdku či veřejné budovy. Vchodové dveře vám musí sloužit po dlouhá léta. Proto jsme pro vás vybrali dveře, které jsou význačné svou kvalitou a funkčností. Můžete si vybrat jak z plastových tak i z hliníkových prvotřídních provedení, jako jsou dveře v profilu Trocal či Aluprof. Samozřejmě ani kování není opomenuto, vybrali jsme pro vás dveřní pant Dr.Hahn, dveřní kování s vícebodovým zamykáním GU a různé bezpečnostní vložky, pro nedocenitelný pocit bezpečí. Samozřejmostí je i hliníkový práh s přerušeným tepelným mostem pro termo-izolační vlastnosti celého domu. Otvírat a zavírat dveře můžete za pomoci několika variant, jako je klika/klika, klika/koule, či jiná podlouhlá a ozdobná madla.

levné dveře
 

Bezpečnost vchodových dveří

Bezpečný domov začíná dveřmi, a proto je pocit bezpečí nedocenitelný. Z tohoto důvodu vám již ve standardu nabízíme celoobvodové ocelové výztuže, 3bodové automatické zamykání a 2uzamykací háky. Vchodové dveře můžete otvírat pomocí oboustranné kliky, či kliky/koule již s bezpečnostním širokým překrytím.

bezpečné dveře
 

Galerie realizovaných vstupů

Dokonalá kombinace tepelně-izolačních vlastností, jednoduché údržby a elegantního vzhledu, dle vašeho vkusu za velmi příznivou cenu. Důležitá je i protihluková izolace, pro vaše pohodlí a klid uvnitř domova, které vám naše dveře zaručí. Plastové provedení vchodových dveří je ideálním řešení do bytových a rodinných domů. Naopak veřejně dostupné budovy, jako jsou školy, administrativní budovy či obchody, mají rozhodně svého vítěze v řadách hliníkových profilů. Námi dodávané vchodové dveře jsou vhodné jak pro zděný domek, nízkoenergetický či pasivní dům nebo pro dům panelový. Nikterak nenarušují potřebné termo-izolační vlastnosti vašeho obydlí.

vchodové plastové dveře

© PLASTOKNO s.r.o. • info@plastokno.cz244 404 033