e-mail: info@plastokno.czRychlý kontakt: +420 244 404 033Zákaznická linka: +420 840 111 330ZASLAT POPTÁVKU

Vnitřní parapety

Doplňky k plastovým oknům / Vnitřní parapety

 

Vnitřní parapety k oknům

vnitřní parapety Pokud budete mít nová plastová okna, vyplatí se investovat i do kvalitních vnitřních parapetů, které Vám zaručí, že i po letech používání budou vypadat stále dobře. K našim plastovým oknům dodáváme tvrzené komorové plastové parapety značky REHAU se silnou melaminovou fólií, jež je vysoce odolná proti mechanickému poškození, která jsou dodávány v základních barvách. Díky použití této fólie je u námi dodávaných parapetů, na rozdíl od levných typů parapetů, zabráněno poškrábání pouhým posunem květináčů po parapetní desce a údržba parapetů je velmi jednoduchá.

plastové parapety Aby Vám vnitřní parapet přinášel co největší užitek, neměl by zakrývat topení, nebo musí být opatřen větrací mřížkou, aby docházelo k plynulému stoupání teplého vzduchu a neochlazovaly se stavební dílce. Správná montáž vnitřních parapetů Vám přinese maximální uživatelský komfort.

Výhody značkových parapetů REHAU

Navíc nabízíme i levnější variantu parapetů VOX, která Vám díky široké barevné škále dřevodekorů umožní zvolit barvu, která nejlépe dokreslí Váš interiér.

© PLASTOKNO s.r.o. • info@plastokno.cz244 404 033