e-mail: info@plastokno.czRychlý kontakt: +420 244 404 033Zákaznická linka: +420 840 111 330ZASLAT POPTÁVKU

Zednické práce

Práce / Zednické práce

 

Demontážní a montážní práce

zednické práce

Demontážní a montážní práce jsou prováděny vyškolenými pracovníky. Kvalitní utěsnění spár a zpracování detailů jednoznačně souvisí s celkovou kvalitou staveb. Z tohoto důvodu požíváme jen odzkoušené a certifikované montážní prvky.

 

Zednické práce

likvidace odpadu

Zednické práce u panelových domů jsou řešeny na bázi parotěsnosti konstrukce – to co si jinde musíte připlatit, nabízí naše společnost již řadu let ve standardu. Vodě odolná maltová směs s pryskyřicí zaručuje dokonalou přilnavost ke stávajícímu povrchu a navíc zamezuje plesnivění rohů ostění. Správné utěsnění připojovací spáry je povinností dle zákona o hospodaření energií, proto volba kvalitních začišťovacích materiálů je velmi důležitá pro splnění těchto podmínek.

 

Venkovní začištění

úprava otvoru pro okno

Venkovní začištění vytváří primární ochranu proti zatékání vody do spáry při působení povětrnostních vlivů. Ochranu této spáry nabízí naše společností již ve standardu ceny zednického začištění.

 

Zednické začištění špalet

ochrana okenní spáry

Zednické začištění špalet je velmi náročné a je prováděno ve více dnech, kdy dochází ke zrání materiálů a následnému štukování nově začištěného ostění.

© PLASTOKNO s.r.o. • info@plastokno.cz244 404 033